O mne

Kariéra

Jana Keketi síce vyšudovala ekonomickú univerzitu, ale jej kariérna cesta išla iným smerom. V mladosti sa venovala modelingu, v súčasnosti je profesionálna fotografka, ktorá má na konte množstvo fotení s osobnosťami slovenského aj českého šoubiznisu, spolupráce s časopismi ale aj zahraničné fashion katalógy a je autorka viacerých charitatívnych kalendárov. Po absolvovaní prestížneho London Image Institute získala ako jediná slovenka certifikát Advanced Image Consulting and Professional Development a stala sa profesionálnou biznis image poradkyňou. Vďaka imidžovému poradenstvu pomáha ženám podčiarknuť a vyzdvihnúť svoje prednosti a ženskosť a nájsť si svoj vlastný štýl.

Značka

Vytvorenie  prvej kolekcie hodvábnych šatiek a vlastnej značky ,,Onebyone design“ v roku 2017 bolo prirodzeným vyústením jej celoživotného smerovania za ženskou krásou. Jana radí ženám ako vyzerať lepšie, ako sa správne obliecť, v akej farbe vyniknú ich oči, pleť i postava. Hodvábna šatka z jej dielne vytvorená špeciálne podľa farebnej typológie pomáha práve správnou farebnosťou dosiahnuť mladší a krajší vzhľad a zároveň je veľmi efektným a trendovým doplnkom súčasnej ženy.

Jedinečnosť

Hodvádne šatky Onebyone design sú výnimočné nielen veľmi kvalitným twil hodvábom (18mm), obojstrannou tlačou, ručným lemovaním a žiarivosťou farieb, ale hlavne majú naše originálne slovenské dizajny, precízne vybranú škálu farieb a sú produkované v limitovaných edíciách pre každú sezónu v Taliansku.

Tvorba

Každý dizajn je vytvorený vďaka umeleckej tvorivosti grafickej dizajnérky Ivetky Kristel a výberom farebnosti špeciálne pre každý farebný typ, ktorý vyberá Jana Keketi. Po výbere a nastavení dizajnu a farieb je potrebné presne vyladiť farebné tóny s tlačiarňou, aby sa zhodovali s návrhmi, skorigujú sa nátlačky a až potom sa môže tlačiť celá kolekcia. Každý rok vytvárame nové dizajny a postupne pribudnú aj nové veľkosti a tvary šatiek.